W dniu 20 lutego br. o godzinie 10:00 na hali sportowej OSiR w Dębnie został rozegrany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego dla Dorosłych w Dębnie.

W zawodach sportowych wzięły udział 4 zespoły piłkarskie z okolicznych gimnazjów: Gimnazjum Publiczne dla Dorosłych (gospodarz turnieju), Gimnazjum w Mieszkowicach, Gimnazjum w Boleszkowicach oraz drużyna Zespołu Szkół i Placówek w Smolnicy. Przed pierwszym gwizdkiem trenerzy zespołów dokonali losowania kolejności spotkań w systemie „każdy z każdym”. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Dyrektor Gimnazjum Publicznego dla Dorosłych w Dębnie Grażyna Telej.

Rywalizacja sportowa była na wysokim poziomie i rozgrywana w duchu zasad fair play. Po przeszło czterech godzinach wylewania potu na parkiecie wyłoniono zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Gimnazjum w Boleszkowicach odnosząc komplet zwycięstw, na drugim miejscu uplasowało się Gimnazjum z Mieszkowic, trzecią lokatę zajął zespół ze Smolnicy. Na podium zabrakło zespołu gospodarzy, którzy mimo porażek momentami pokazali dobry poziom piłkarski strzelając kilka efektownych bramek.

Uwieńczeniem tego sportowego święta było uroczyste wręczenie nagród i dekoracja najlepszych zawodników turnieju. Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyła Pani Grażyna Telej oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębnie Adam Kaczmarczyk.

W myśl cytatu  „Im dajesz więcej tym, większym się stajesz…” pragniemy złożyć serdeczne podziękowania dla sponsorów , organizatorów i samych zawodników, te słowa kierujemy z nadzieją, ze za rok znowu się spotkamy propagując zdrowy styl życia.

Sponsorzy turnieju:

  1. Gmina Dębno
  2. Firma Import - Export Tomasz Witkowski
  3. MKS Dąb Dębno

Dziękujemy!

Galeria zdjęć

                                                                                                                   Gospodarz turnieju
Gimnazjum Publiczne dla Dorosłych