Powiększ plakat promujący spływ kajakowy. Pełna treść w informacji poniżejGmina Dębno zaprasza do udziału w spływie kajakowym rzeką Myślą, który odbędzie się w 25 sierpnia 2019 r. (niedziela). Impreza organizowana jest w ramach zachodniopomorskich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Udział w spływie jest bezpłatny.

Spływ odbędzie się na trasie Kamienny Most – Dargomyśl (ok. 9 km; czas ok. 3,5 h). Na zakończenie odbędzie się ciepły poczęstunek (grill) w Dargomyślu.

Ilość uczestników jest ograniczona do 30 osób. Regulamin dopuszcza udział dzieci powyżej 8 roku życia pod opieką rodziców. O uczestnictwie w spływie decyduje kolejność zgłoszeń. Karta zgłoszeniowa wraz z pozostałymi dokumentami stanowią załącznik do niniejszej informacji. Dokumenty można również pobrać w Urzędzie Miejskim w Dębnie, pok. nr 6.

Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia br. (lub do wyczerpania miejsc). Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: e.jenda@debno.pl lub dostarczyć osobiście do Urzędu miejskiego w Dębnie (pok. 6).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem spływu, który zawiera wszystkie niezbędne informacje. Szczegółowe informacje można również uzyskać pod nr tel. 95 760 30 01 (do 04) wew. 118.

Wydział Planowania i Rozwoju