Powiększ zdjęcie. Otwarcia biegów dokonał (od prawej) burmistrz Dębna Piotr Downar i Prezes PZLA Henryk OlszewskiDnia 7 kwietnia br. po raz 37 odbyły się w Dębnie Biegi Uliczne im. Henryka Witkowskiego. Uroczystego otwarcia sportowej imprezy dokonał Burmistrz Dębna Piotr Downar oraz Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki Henryk Olszewski. Przy doskonałej pogodzie w zawodach uczestniczyło 279 osób w wieku szkolnym i gimnazjalnym. Przeprowadzonych zostało 10 biegów na dystansach: 400 m, 600 m i 800 m.

Najlepsi otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom, trenerom, rodzicom oraz kibicom dziękujemy za udział w tej sportowej imprezie. Gratulujemy najlepszym i zapraszamy za rok.

Uczestnicy biegów w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Bieg 400 m dziewcząt, rocznik 2008 i młodsze

  1. Urbaniak Nikola, 2008, SP 1 Dębno
  2. Nȕrnberg Ala, 2008, MARATON Świnoujście
  3. Piechota Oliwia, 2008, SP 2 Kostrzyn n/O
  4. Kaczmarek Alicja, 2008, SP 3 Dębno
  5. Bednarz Martyna 2008 SP Moryń
  6. Juzyszyn Nikola, 2008, SP 3 Dębno
  7. Werens Sandra 2009 SP Moryń
  8. Kopaszewska Eliza 2009 SP 1 Dębno
  9. Ura Aleksandra 2008 SP 3 Dębno
  10. Jaworska Oliwia 2008 SP 3 Dębno

Start dziewczynek

Bieg 400 m chłopców, rocznik 2008 i młodsi

  1. Wildebrand Igor 2008 SP 1 Dębno
  2. Olszewski Tomasz 2008 SP 1 Dębno
  3. Ciesielski Szymon 2008 SP Cychry
  4. Rozkrut Dominik 2008 SP Moryń
  5. Siniawski Dominik 2008 SP Karsko
  6. Syroka Oliwier 2008 SP 3 Dębno
  7. Lewandowski Gabriel 2009 KS TEAM BARYŁA Gorzów
  8. Jenda Filip 2010 SP 2 Dębno
  9. Górecki Fabian 2009 SP 2 Kostrzyn n/O
  10. Wróbel Dawid 2009 SP 3 Dębno

Start chłopców

Bieg 400 m dziewcząt, rocznik 2007

  1. Owczaruk Hania 2007 MARATON Świnoujście
  2. Sokołowska Oliwia 2007 MARATON Świnoujście
  3. Dobek Katarzyna 2007 MARATON Świnoujście
  4. Sobczyk Dominika 2007 MARATON Świnoujście
  5. Izak Marta 2007 SP 2 Dębno
  6. Radziukiewicz Karolina 2007 SP Cychry
  7. Tołoczko Hanna 2007 SP 3 Dębno
  8. Heppner Hanna 2007 SP 2 Kostrzyn n/O
  9. Lewandowska Roksana 2007 SP 3 Dębno
  10. Kaczmarek Natalia 2007 SP 3 Dębno

Bieg 400 m chłopców, rocznik 2007

  1. Malczewski Alex 2007 SP 2 Dębno
  2. Glapa Piotr 2007 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  3. Marszałek Jakub 2007 SP 1 Dębno
  4. Adamowicz Adam 2007 SP 1 Smolnica
  5. Lisiecki Maks 2007 SP 3/MKP Myślibórz
  6. Filipowski Kuba 2007 MARATON Świnoujście
  7. Pustkowski Olek 2007 SP 2 Dębno
  8. Jasiakiewicz Antoni 2007 MARATON Świnoujście
  9. Sebastian Szymon 2007 SP 3 Dębno
  10. Pawlak Kajetan 2007 SP 2 Kostrzyn n/O

Bieg 600 m dziewcząt, rocznik 2006

  1. Szymczak Emilia 2006 KS Hanza Goleniów
  2. Ziomko Zuzanna 2006 Maraton Świnoujście
  3. Karwecka Wiktoria 2006 SP3/MKP Myslibórz
  4. Nawrocka Małgorzata 2006 SP Różańsko
  5. Pietrzyk Dobrosława 2006 SP Moryń
  6. Łukaszkiewicz Lena 2006 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  7. Sługocka Anastazja 2006 SP Mieszkowice
  8. Lewandowska Michalina 2006 SP Mieszkowice
  9. Karpińska Magda 2006 Maraton Świnoujście
  10. Wojnowska Jagoda 2006 SP 3 Dębno

Bieg 600 m chłopców, rocznik 2006

  1. Zdrzenicki Kornel 2006 SP 3/MKP Myślibórz
  2. Głodny Dominik 2006 SP 1 Dębno
  3. Lewandowski Aleks 2006 SP 2/MKP Myślibórz
  4. Urbański Leon 2006 SP 3 Dębno
  5. Polczak Kacper 2006 SP 3 Dębno
  6. Gabrysiak Bartosz 2006 SP Cychry
  7. Podhajny Bartosz 2006 SP 3 Dębno
  8. Pawłowski Mateusz 2006 SP Cychry
  9. Czapłon Fabian 2006 SP 2 Kostrzyn n/O
  10. Miszczak Oskar 2006 SP Karsko

Bieg 600 m dziewcząt, rocznik 2005

  1. Stężalska Amelia 2005 KS Hanza Goleniów
  2. Nowak Agnieszka 2005 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  3. Szondelmajer Zuzanna 2005 SP3/ MKP Myślibórz
  4. Arczewska Amelia 2005 Maraton Świnoujście
  5. Chrobak Maja 2005 SP Mieszkowice
  6. Potasznik Nikola 2005 SP 3 Dębno
  7. Karasek Kaja 2005 Maraton Świnoujście
  8. Gaweł Matylda 2005 SP 4 Barlinek
  9. Kurdzieko Wiktoria 2005 SP Mieszkowice
  10. Pieczonka Daria 2005 SP Sarbinowo

Bieg 800 m chłopców, rocznik 2005

  1. Tylman Szymon 2005 SP 3 Dębno
  2. Linkiewicz Robert 2005 SP Mieszkowice
  3. Grygiel Błażej 2005 MARATON Świnoujście
  4. Moleda Jakub 2005 SP Karsko
  5. Frąckowiak Bartłomiej 2005 SP 1 Dębno
  6. Szmindziuk Cezary 2005 Zespół Placówek Oświatowych w Barnówku
  7. Tess Kacper 2005 SP 1 Dębno
  8. Krzyszowski Michał 2005 SP Mieszkowice
  9. Atryshko Aleks 2005 SP 1 Dębno
  10. Baranowski Jakub 2005 SP Cychry

Bieg 800 m dziewcząt, rocznik 2004 - 2002

  1. Grygiel Amelia 2003 Maraton Świnoujście
  2. Góra Gabriela 2002 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  3. Cerbin Magdalena 2002 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  4. Łagosz Laura 2004 Maraton Świnoujście
  5. Sobczak Nikola 2002 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  6. Zdebiak Amelia 2002 SP 2 w Dębnie
  7. Bednarczyk Aleksandra 2004 SP3/ MKP Myślibórz
  8.  Malczewska Wanessa 2004 SP2/MKP Myślibórz
  9. Downar Julia 2004 SP 3 w Dębnie
  10. Szulińska Weronika 2004 Maraton Świnoujście

Bieg 800 m chłopców, rocznik 2004-2002

  1. Dzięcioł Dawid 2002 SP 4 Barlinek/ MLKS Lubusz Barlinek
  2. Niewiadomski Filip 2002 SP 2 Dębno
  3. Komoda Dawid 2003 Gimnazjum/ MKP Myślibórz
  4. Nowak Dawid 2003 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  5. Jabłoński Michał 2004 SP 3/ MKP Myślibórz
  6. Barłowski Konrad 2004 SP 2 Kostrzyn n/O
  7. Panasiuk Kacper 2003 SP Dębno
  8. Basowski Piotr 2003 SP 2 Dębno
  9. Wit Michał 2004 MLUKS „Postomia” Sulęcin - Kołczyn
  10. Flisiński Aleks 2004 SP 1 Dębno

Opracowanie:
Joanna Stąsiek - Janicka
Wydział Oświaty, Kultury i Sportu
Urząd Miejski w Dębnie